אודות

את שיר קלין הקמנו במטרה לספק שירות לאנשים שרוצים להפוך את המוצר שלהם מישן לחדש במחיר שמתאים לכל כיס. אנו גאים באיכות השירות שלנו, במקצועיות של הצוות המומחים שלנו עם החומרים הכי איכותיים שקיימים היום בעולם.
מאז שהוקמה חברת שיר קלין כל עובד קיבל הכשרה מקצועית בנושא שירות לקוחות, מקצועיות, עמידה בזמנים, אדיבות, יחס אישי וחם, ידע בהפעלת המכונות במידה של תקלה, ידע בכל חומרי הניקוי עבור כל סוג בד, התמודדות עם כתמים קשים ויכולת להגיע לכל לקוח בכל תנאי.
אנו מספקים את השירות המהיר ביותר, במחיר הטוב ביותר והכי הכי חשוב העבודה הטובה ביותר! אנו זמינים עבור לקוחותינו בכל שעות היום וגם במצבים של SOS.

אז איך כל זה עובד? אנחנו מרססים באמצעות מרסס את החומר שיודע לפרק את שומני הגוף, זיעה, אבק או כל דבר שנוצר בעצם מלכלוך וכו'. לאחר שריססנו את החומר לניקוי הספה, אנו נמתין כ- 10 דקות. על מנת שניתן לחומר לפרק את הלכלוך ואז נבצע קרצוף עם מברשת בכל אזור הספה, בשלב זה ניתן לראות את הלכלוך בשכבה אחת מעל הבד ולהפעיל את המכונה העוצמתית שלנו בניקוי עמוק בפעולה של הזרקת מים נקיים ושאיבת הלכלוך עם המים והחומר בו זמנית (הזרקה ויניקה).
שלב אחרון הוא סחיטה של המים שנשארו בתוך הספה בעזרת שאיבה בלבד. לאחר שסיימנו את כל הפעולות נסביר ללקוח לפי סוג הבד של הספה שלו, כמה זמן ייבוש יצטרך לחכות עד שיוכל לשוב להשתמש בה.

נשמח לספק לכם את שירותינו מעל המצופה ולחדש לכם את מראה הבית, האוטו, המשרד ואפילו מזרון השינה. אנחנו מבטיחים לכם ניקוי וחיטוי אנטיבקטריאלי, הסרת חיידקים, שומני גוף, זיעה, קרדיט האבק והסרת כתמים. נבצע חידוש לספות שלכם בצורה יסודית ומקצועית. כמו כן אנו מנקים גם ריפודי רכב, מזרנים, כורסאות וכו'.

החומרים שאנו משתמשים, ידידותיים לסביבה ומאושרים ע"י משרד הבריאות עם תקן.

הצוות שלנו מרגיש סיפוק עצום מהעבודה וכשאנו מקבלים את הביקורות מלקוחותינו על איך אורך החיים הבריאותי שלהם השתנה לטובה באמצעות השיטה שפיתחנו לחיטוי יסודי, נטרול ריחות רעים, שאיבת כל הלכלוך סביב כל הספה כולה, ייצרנו ללקוח אורך חיים בריא יותר, נשימה נקייה, זיהום ופצעים על העור במיוחד לילדים רגישים. שיר קלין תמשיך בעשייה ובמתן השירות הטוב ביותר עבור כל הלקוחות שלה מדי שנה ולפי הצורך.