ניקוי מזרונים

ניקוי מזרנים יסודי ומקצועי זה הרבה מעבר לנראות אסטטית ונקיה זה גם איכות שינה טובה יורת שנובעת ממזרון נקי יותר. ניקוי מזרנים הוא חשוב גם ברמה הבריאות מכיוון ששינה על מזרן מלוכלך מגבירה תסמיני אלרגיה והרי ש שבין ל 50% – 60% מאיתנו סובלים מאלרגיות כאלו ואחרות בזמנים שונים במהלך השנה ושינה על מזרן מלוכלך עשויה לגרום להתפתחות בעיות בריאותיות.
המזרון שלנו יכול בקלות להוות שטח מושלם לכל סוגי החיידקים, הבקטריות, העובשים ועוד כל מיני מזיקים. מזרון נקי משפיע באופן ישיר על איכות החיים שלנו, איכות השינה והנשימה ועל שמירה על המערכת החיסונית שלנו והתפקוד היומיומי כתוצאה מכך.

כאשר אנו נגשים לניקוי מזרן אנו קודם בודקים את מבנה המזרן וסוג הבד ומאבחנים את סוג הלכלוך והכתמים שנוכחים במזרן. המומחים שלנו יודעים לנקום את כל סוגי המזרנים – ניקוי מזרנים זו המומחיות שלנו בשיר קלין. אנו יכולים לבצע את הניקון אצלכם בבית או לקחת המזרן לניקוי במתחם הניקוי שלנו לפי בקשתכם. אנו מתחייבים ל 100% תוצאות ומנקים את המזרן שלכם עד שהוא מגיע למצב "חדש".

חשוב לדעת כי יש חומרי ניקוי שעלולים להסב נזק רב למזרון שלכם ובמידה ויש לכם ספק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר להיוועץ עם מומחה לניקוי מזרנים שלנו ואנחנו כבר נדאג לזהות את הבעיה ולטפל בה.

שלבי העבודה שלנו כוללים ייעוץ ראשוני, אבחון הבעיה וביצוע מהיר. אנו מלווים אתכם ומייעצים גם בנושאי ניקוי מזרנים ולא משאירים אתכם עם שאלות פתוחות לאורך כל הדרך. השירות שלנו הוא נר לרגלנו ואנו דואגים לשלוח את צוות המומחים הטוב ביותר בישראל תוך שמירה על
מקצועיות, זמינות ומהירות, במחיר נוח לכל כיס. שיר קלין – ניקוי מזרנים, מנצחים את כל סוגי הכתמים.