ניקוי ספות

הספות בסלון משמשות לצורך ישיבה ממושכת עליהם, אירוח ועוד, היא דבר אשר ישפיע באופן מהותי על מראה הספות. למעשה הספה בבית היא הרהיט המשומש ביותר בביתנו בין אם אנחנו יושבים ובסלון ובין אם אנחנו מארחים אנשים ולכן חשוב להקפיד על ניקוי ספות הבית באופן קבוע מבלי קשר לנראות הכללית של הספה. חשוב מאוד לדעת שלכל סוג של ספה יש את חומרי הניקוי המתאימים והייחודים לה. ניקוי ספות זהו עולם שלם עם הרבה סוגים של פתרונות, מהמתקדמים ביותר ועד השיטות "סבתא שכולנו מכירים". חשוב לקחת בחשבון אנו צריכים להשתמש בחומים מתאימים של יהרסו את הספה. יש היום מגוון סוגים שונים של ספות וריפודים כאשר הנפוצים ביותר אלו ספות עור וספות בד אך ניתן היום למצוא סוגים נוספים של ריפודים וספות שעשויים מבד משולב עם עור, זמש, בד פרסי ועוד.

ספה היא הרהיט שמתלכלך בתדירות הגבוהה ביותר מבין כל רהיטי הבית ונדרש לנקות אותה מידי שבוע.

בשיר קלין אנו מתמחים בניקוי כל סוגי הספות ובפרט ניקוי ספות בד. אנו מגיעים עד אליך לספה בבית, מאבחנים את הכתמים והלכלוך ומבצעים את פעולות הניקיון עם החומרים והטכנולוגיות הנדרשות על מנת להבטיח לכם 100% תוצאות ולהחזיר את הספה שלכם "למצב חדש" כאילו היום הוצאתם אותה מהחנות.

חשוב לדעת כי יש חומרי ניקוי שעלולים להסב נזק רב לספה שלכם ובמידה ויש לכם ספק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר להיוועץ עם מומחה לניקוי ספות שלנו ואנחנו כבר נדאג לזהות את הבעיה ולטפל בה.

שלבי העבודה שלנו כוללים ייעוץ ראשוני, אבחון הבעיה וביצוע מהיר. אנו יכולים לקחת את הספה למתחם הניקוי שלנו או לבצע את הניקוי אצלכם בבית לפי בקשה. אנו מלווים אתכם ומייעצים גם בנושאי ניקוי הספות ולא משאירים אתכם עם שאלות פתוחות לאורך כל הדרך. השירות שלנו הוא נר לרגלנו ואנו דואגים לשלוח את צוות המומחים הטוב ביותר בישראל תוך שמירה על מקצועיות, זמינות ומהירות, במחיר נוח לכל כיס. שיר קלין – ניקוי ספות, מנצחים את כל סוגי הכתמים.