ניקוי שטיחים

אנו מתמחים בניקוי כל סוגי השטיחים ומשתמשים בשיטות חדישות אשר מציפות את השטיח בחומרי ניקוי מקצועיים להוצאת שומנים וכתמים קשים, בשילוב הברשה וקרצוף השטיח, חיטוי קרדית אבק הבית ומשם לסחיטה וייבוש . בסיום התהליך השטיח עובר בדיקת איכות הניקוי, גלגול ועטיפה. תהליך זה מנקה ומחטא את השטיח באופן מושלם.

בשיר קלין אנו מתמחים בניקוי כל סוגי השטיחים ובפרט ניקוי שטיחי בד. אנו מגיעים עד אליך לשטיח בבית, מאבחנים את הכתמים והלכלוך ומבצעים את פעולות הניקיון עם החומרים והטכנולוגיות הנדרשות על מנת להבטיח לכם 100% תוצאות ולהחזיר את השטיח שלכם "למצב חדש" כאילו היום הוצאתם אותו מהחנות.

חשוב לדעת כי יש חומרי ניקוי שעלולים להסב נזק רב לשטיח שלכם ובמידה ויש לכם ספק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר להיוועץ עם מומחה לניקוי שטיחים שלנו ואנחנו כבר נדאג לזהות את הבעיה ולטפל בה.

שלבי העבודה שלנו כוללים ייעוץ ראשוני, אבחון הבעיה וביצוע מהיר. אנו יכולים לקחת את השטיח למתחם הניקוי שלנו או לבצע את הניקוי אצלכם בבית לפי בקשה. אנו מלווים אתכם ומייעצים גם בנושאי ניקוי שטיחים ולא משאירים אתכם עם שאלות פתוחות לאורך כל הדרך. השירות שלנו הוא נר לרגלנו ואנו דואגים לשלוח את צוות המומחים הטוב ביותר בישראל תוך שמירה על מקצועיות, זמינות ומהירות, במחיר נוח לכל כיס. שיר קלין – ניקוי שטיחים, מנצחים את כל סוגי הכתמים.